آدرس ما

تهران شهریار - موسسه مهاجرتی شهریار

0210000000

قبل از تماس با مشاوران ما تماس بگیرید.

ساعت کار 9 صبح تا 10 شب

سایت بزرگ مدرک می

خرید مدرک لیسانس
خرید مدرک لیسانس

مدرک تحصیلی معتبر و قانونی، یکی از روش‌هایی است که به کمک آن می‌توانید در ادارات و موسسات دولتی و غیردولتی استخدام شوید. به همین خاطر اگر مدرک تحصیلی مناسبی نداشته باشید امکان پذیر نیست که در این مراکز استخدام شوید و فرصت‌های فراوانی را از دست خواهید داد. پس افراد متعددی به دنبال خرید مدرک لیسانس معتبر هستند تا از این روش بتوانند در موسسات متفاوت استخدام شوند؛

با توضیحات مذکور، در حال حاضر افرادی در زمینه فروش مدرک تحصیلی معتبر دیپلم، پیش دانشگاهی، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و حتی دکتری فعالیت می کنند. شما به دنبال روش‌هایی جهت خرید مدرک تحصیلی معتبر دانشگاهی باشید؛

برای پاسخ دادن به سوالات شما می توانید با مشاوران متخصص تحصیلی ما با سایت madrakme.com در ارتباط باشید.

بسیاری از کارمندانی که شرایط تحصیلی مناسبی ندارند برای به دست آوردن مدرک تحصیلی معتبر دانشگاهی به دنبال خرید مدرک لیسانس هستند. داشتن مدرک تحصیلی، یکی از لزومات زندگی اجتماعی برای کسب درآمد است که برای مهاجرت تحصیلی به کشورهای به روز دنیا، احداث شرکت‌های خصوصی و سایر کارها نیز کاربرد دارد. به همین خاطر افراد متعددی قصد دارند تنها با پرداخت چندین میلیون تومان، به خرید یک مدرک دانشگاهی معتبر بپردازند .

متاسفانه جعل و کپی مدارک تحصیلی یکی از موارد غیرقانونی و جعل اسناد است که در کشور ما وجود دارد و در آن خلافکاران می توانند مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی، لیسانس، فوق دیپلم، فوق لیسانس و دکتری را جعل و کپی کنند. آن ها علاوه بر مقاطع تحصیلی می توانند در انتخاب رشته تحصیلی نیز درخواست کنندگان خود را رها بگذارند تا رشته تحصیلی خود را بسته به شرایط خود انتخاب کنند. در بیشتر مدارک کپی شده، نام دانشگاه های سطح پایینی و نامعتبر به چشم می خورد که عموماً دریافت مدرک تحصیلی در آن‌ها راحت است. اگر چه این نوع از مدارک هیچ وقت سندیت قانونی و معتبر ندارد و تنها با یک استعلام ساده غیر قانونی بودن آن ها آشکار خواهد شد.

در ادامه مبحث خرید مدرک لیسانس با ما در ارتباط باشید و ما را همراهی کنید.

همان طور که در بالا ذکر کردیم، خرید مدرک لیسانس بدون گذراندن دوره‌های آموزشی معتبر آن در دانشگاه‌ها و موسسات مورد تایید وزارت علوم، وزارت بهداشت و آموزش و پرورش کشور غیرقانونی و جعل است؛ بنابراین کپی هر گونه مدارک دانشگاهی غیر قانونی جرم بوده و کسانی که مدرک کپی و جعلی را صادر و دریافت کردند، به مجازات سخت محکوم می شوند. با توجه به اهمیت زیاد این موضوع در ماده ۵۲۷ قانون مجازات اسلامی نامبرده است، هرکسی که مدرک اشتغال به تحصیل، تاییدیه، فارغ التحصیلی، ریز نمرات یا ارزیابی دانشگاه‌های داخلی و خارجی کشور را کپی کند باید خسارت آن را پرداخت کرده و به مدت 1 تا 3 سال حبس و زندان محکوم شود. در صورتی که مرتکب جرم شونده، جایگاه ویژه‌ایی در وزارتخانه‌ها، موسسات، نهاد و سازمان‌های دولتی داشته باشد باید به بیشترین مجازات محکوم شود.

خرید مدرک لیسانس یا کارشناسی معتبر
خرید مدرک لیسانس یا کارشناسی معتبر

این قانون تنها برای کپی مدارک دانشگاهی غیر قانونی دیپلم به بالا است. لذا کسانی که مدارک کپی پایین تر از دیپلم، مدارک موسسات دوره آموزش زبان‌های، مدارک حوزوی، مدارک موسسات کمک آموزشی خارجی و دیگر مدارک را دارند باید بر اساس ماده ۵۳۶ قانون مجازات اسلامی علاوه بر جبران خسارت به مدت 6 ماه تا 2 سال حبس محکوم و زندانی شوند.

ممنون از توجه شما تا به اینجا مقاله خرید مدرک لیسانس اگر قصد خرید مدرک دارید با سایت ما به آدرس madrakme.com در ارتباط باشید.

هرچند که ممکن است افراد متعددی با خرید مدارک دانشگاهی معتبر بتوانند وارد کار شوند؛ اما در مرحله استعلام از مدرکشان، مدرک آن‌ها شناسایی شده و همه بندهای قانون مجازات اسلامی برای خلافکاران اجرا خواهد شد؛ اما عموما متخلف به صورت درست مدرک تحصیلی خود را دریافت نمی کند و در این بین فقط از او کلاهبرداری می کنند. یکی از شهروندان مالباخته استان تهران در مورد تجربیاتش از خرید مدرک دانشگاهی خود با مراجعه به پلیس فتا اعلام کرد که آگهی فروش مدرک دانشگاهی این گروه را در سایت های اینترنتی دیده است و بعد از تحقیق در مورد آن و تماس با مشاوران madrakme.com جهت خرید مدرک لیسانس معتبر 60 میلیون تومان به حساب شخصی  واریز کرده است؛ اما پس از واریزی این پول شخص کلاهبردار به تماس‌های متقاضی جواب نداده و متواری شده است.

مورد دیگری نیز ذکر شده است که در این تجربه شخصی برای دریافت مدرک قانونی و معتبر دانشگاهی برای اعضای خانواده خود بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان به این مجموعه‌ها پول واریز کرده است؛ اما به محض این که مدرک دانشگاهی به اصطلاح معتبر را دریافت کرده به هنگام استعلام از مدرک آن شناسایی شده و ارزش و اعتبار آن شخص در میان همکاران و دوستان از دست داده است. ضمن این که اعضای خانواده این فرد همه حقوق خود را به شرکت باز گردانده از کار نیز اخراج شده است.

همان گونه که در بالا ذکر کردیم، خرید مدرک لیسانس کاملا غیرقانونی و جعلی است و در صورت شناسایی با خریدار و فروشنده آن برخورد قانونی خواهد شد. شما برای دریافت مدرک تحصیلی قانونی فقط باید دوره تحصیلات آموزشی آن را سپری کنید. افرادی که زمان کافی برای مطالعه جهت شرکت در کنکور سراسری را ندارند می توانند در دانشگاه‌های معتبر و موسسات قانونی بدون کنکور فراوانی مانند سراسری، آزاد، پیام نور، علمی کاربردی و غیرانتفاعی ثبت نام کنند و شروع به تحصیل قانونی کنند.

بعضی از دانشگاه ها نیز برای دانشجویان خود که امکان حضور تمام وقت در کلاس‎‌های دانشگاهی را ندارند، رشته های مجازی و غیر حضوری فراهم کرده اند تا در کلاس‌های آنلاین و غیرحضوری شرکت کنند. پذیرش در این نوع از رشته ها، بدون کنکور و با کنکور است. شما با تحقیق به صورت قانونی و با دقت در مورد این رشته ها می توانید در آن‌ها ثبت نام کنید. همینطور لازم به ذکر است که شهریه این نوع رشته ها نسبت به رشته‌های شهریه پرداز دیگر دانشگاه‌های معتبر کمتر است.

در ادامه با سایت madrakme.com ما در ارتباط باشید تا به چندین سوال متداول شما پاسخ دهیم.

اولین سوالی که به ذهن ما می‌رسد دلیل خرید مدرک لیسانس است؟

خرید مدرک تحصیلی در سایت مدرک می
خرید مدرک تحصیلی در سایت مدرک می

در دنیای امروزی برای انجام هر نوع فعالیتی با هدف کسب درآمد در ایران نیاز به مدرک تحصیلی می باشد، شما حتی اگر مهارت تخصصی لازم را نیز داشته باشید باز هم بدون مدرک امکان استخدام در بسیار از ادارات دولتی و خصوصی را ندارید به همین خاطر نیاز است که شما مدرک معتبر تحصیلی داشته باشید. حتی گاهی وقت‌ها با اینکه در یک سازمان استخدام شده‌اید ولی بخاطر مدرک تحصیلی شما پایین است امکان ارتقا و افزایش حقوقن خواهید داشت. چون بسیاری از افراد زمان کافی و حتی گاهی اوقات حوصله برای ادامه تحصیل را نخواهند داشت با خرید مدرک تحصیلی معتبر دانشگاهی میتوانید راه پیشرفت را در پیش بگیرید. این مدارک به دلیلی معتبر هستند و امکان استعلام آن ها وجود خواهد داشت پس شما می توانید تا با خیال راحت از آن ها استفاده کنید و برای هر رشته ای در هر مقطع تحصیلی برای خرید مدرک تحصیلی اقدام کنید.

سوال بعدی که پیش می‌آید که از مدارک تحصیلی معتبرمان در کجا استفاده می شود؟

شما می توانید از این مدارک تحصیلی معتبر برای آزمون‌های استخدامی و یا ارائه به سازمان های متنوع و متفاوت دولتی و غیر دولتی استفاده کنید، حتی شما می توانید از این مدارک برای اپلای کردن و مهاجرت به دیگر کشور ها و ادامه تحصیل در آن محیط نیز استفاده کنید. زیرا این مدارک قابلیت استعلام قانونی را دارد شما می توانید با استفاده از این مدارک در دانشگاه های ایران اعم از دولتی و غیر دولتی ادامه تحصیل دهید. پس دیگر نگران کار و اپلای کردن خود نباشید. فقط کافی است که با شماره بالای سایت در تماس باشید و علاوه بر مشاوره تخصصی رایگان مدرک موردنظر خود را تهیه کنید.

خرید مدرک دانشگاهی معتبر لیسانس با استعلام قانونی از موسسه ما

مدت زمان بررسی شرایط خرید مدارک لیسانس، دریافت استعلام قانونی عنوان یکی از مهمترین موضوعات شناخته می‌ شود، که باید به آن دقت بالایی داشته باشیم. در حقیقت شما اگر می خواهید مدرک کارشناسی معتبری را دریافت کنید، باید در مورد شرایط استعلام معتبر آن اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. دریافت استعلام معتبر و قانونی هر یک از مدارک دانشگاهی فقط از روش وب سایت وزارت علوم و تحقیقات انجام خواهد شد. شما می توانید با وارد شدن به این وب سایت همه شرایطی که مربوط به دریافت استعلام معتبر است را مورد بررسی و تحلیل قرار دهید.

شرایط خرید مدرک لیسانس در وزارت علوم و تحقیقات به چه صورتی است؟

در وزارت علوم و تحقیقات شرایط و نحوه خرید مدرک لیسانس به بهترین روش ممکن فراهم و تهیه شده است. بر همین اساس بسیاری از اشخاص که می خواهند به طور قانونی مدرک دانشگاهی معتبر و قانونی خریداری کنند شرایط وزارت علوم و تحقیقات را مورد بررسی و تحلیل قرار می دهند. هر ساله وزارت علوم و تحقیقات جهت اخذ و فروش مدارک دانشگاه قوانین مشخص و تعیین شده‌ای را وضع می کند.

ممنون از توجه شما تا به اینجا مقاله، در آخر مطالب قصد داریم خلاصه‌ایی از اطلاعات را در اختیار شما قرار دهیم.

خرید مدرک معتبر دانشگاهی، یکی از مطالبی است که در دنیای امروزی افراد فراوانی به دنبال آن هستند. بعضی از جعل کنندگان مدرک تحصیلی غیر قانونی برای فریب درخواست کنندگان خود از عنوان «قانونی بودن» مدرک تحصیلی و معتبر بودن آن استفاده می کنند، در حالی که چنین چیزی وجود قانونی ندارد و خرید مدرک تحصیلی معتبر دانشگاهی بدون سپری کردن مراحل دوره آموزشی آن در مدارس و دانشگاه ها کاملا غیرقانونی و جعلی است. در صورتی که مدرک تحصیلی دریافت شده توسط پلیس فتا شناسایی و استعلام شود با خریدار و فروشنده آن برخورد قانونی می کنند.

برای اطلاع و کسب اطلاعات بیشتر از ثبت نام دانشگاه با سوابق تحصیلی بر روی لینک madrakme.com کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید