آدرس ما

تهران شهریار - موسسه مهاجرتی شهریار

0210000000

قبل از تماس با مشاوران ما تماس بگیرید.

ساعت کار 9 صبح تا 10 شب

سایت بزرگ مدرک می

مقدمه

هدف این نوشتار، آشنا کردن شما خواننده ی گرامی با چند و چون روال خرید و قیمت مدرک تحصیلی کاردانی است. مدرک کاردانی یا فوق دیپلم اولین مدرک آموزش عالی در ایران است که دانشجویان می توانند بعد از دو سال تحصیل در دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم آن را دریافت کنند. ولی اگر شما زمان کافی برای تحصیل در این مقطع را ندارید و به دنبال یک روش میان بر برای اخذ این مدرک هستید، ما به شما خرید مدرک کاردانی را پیشنهاد می کنیم.

دوره های مختلف فوق دیپلم

در ایران، دوره ی فوق دیپلم به 2 دسته مختلف تقسیم بندی می شود. قیمت مدرک تحصیلی کاردانی در این دو دوره می تواند متفاوت باشد.

این دوره ویژه فارغ التحصیلان هنرستان های فنی و حرفه ای یا کار و دانش است. این افراد، برای شروع به تحصیل در دوره کاردانی، ملزم به ارائه مدرک دیپلم و شرکت در آزمون کاردانی پیوسته در رشته تحصیلی مربوط به دیپلم هستند. فارغ التحصیلان هنرستانی فقط می توانند در رشته تحصیلی ای که دیپلم گرفتند در مقطع کاردانی ادامه تحصیل دهند. دانشکده های فنی و حرفه ای، دانشگاه فنی و حرفه ای و همچنین سما دانشگاه های آزاد اسلامی که بدون کنکور سراسری دانشجو می پذیرد یکی از برگزارکنندگان اصلی این دوره ها هستند.

این دوره ویژه فارغ التحصیلان پیش دانشگاهی است. این افراد، برای شروع به تحصیل در دوره کاردانی، ملزم به شرکت در آزمون سراسری پس از کسب مدرک پیش دانشگاهی هستند. تعداد واحدهای درسی دوره کاردانی ناپیوسته به طور متوسط ۸۲ تا ۹۵ واحد درسی است. طول دوره کاردانی ناپیوسته دو و نیم الی سه سال می باشد و در مقایسه با کاردانی پیوسته، یک یا دو ترم تحصیلی بیشتر دارد.

شخص برای دریافت مدرک کاردانی از دانشگاه دولتی باید حتماً در کنکور شرکت کند و اگر بخواهد در دانشگاه آزاد، غیر انتفاعی و یا پیام نور تحصیل این دوره را بگذارند باید مبلغی را به عنوان شهریه ثابت و متغیر بپردازد و با توجه به رشته تحصیلی که دارد بین 72 الی 95 واحد درسی را بین دو تا سه سال سپری کند. فرد اگر بخواهد مدرک کاردانی را خریداری کند نیاز به انجام هیچ کدام از این کارها نیست. برای خرید مدرک، تنها قیمت مدرک تحصیلی کاردانی است که باید پرداخت شود. فقط لازم است که شخص مدرک دیپلم داشته باشد که از زمان صدور آن حداقل دو سال گذشته باشد. سپس بدون دادن هیچ امتحان و آزمونی در کمترین زمان ممکن مدرک کاردانی خود را دریافت نماید.

خرید مدرک کاردانی به صورت قانونی و معتبر

یکی از مهم ترین دغدغه های اشخاصی که می خواهند مدرکی را خریداری کنند این است که آیا مدرک آنان معتبر است و می توان از آن برای استخدام در شرکت های مختلف استفاده کرد یا نه.

برای رفع این نگرانی شخص باید مدرک را از مؤسسات معتبری خریداری کند. این مؤسسات با استفاده از ارتباطات گسترده خود با نهادها و افراد مختلف مدرکی به شما عزیزان ارائه می دهند که دارای تأییدیه وزارت علوم است و برای شما یک پرونده الکترونیکی و فیزیکی در دانشگاه ایجاد می گردد که در آن تمامی اطلاعات شخصی و ریز نمرات تان وجود دارد و شما می توانید با مراجعه به دانشگاه هایی که از آن مدرکتان صادر گردیده به این اطلاعات دسترسی داشته باشید.

علاوه بر این، بر روی مدرکی که خریداری خواهید کرد، مهر و هولوگرام دانشگاه وجود دارد که نشان دهنده ی اعتبار آن است. علاوه بر این ها قیمت مدرک تحصیلی کاردانی به موضوعاتی همچون موسسه ی ارائه دهنده، رشتة تحصیلی و دانشگاه موردنظر بستگی دارد.

مدرک تحصیلی معتبر
مدرک تحصیلی معتبر

امکان داشتن فرصت های شغلی بیشتر و بهتر، با اخذ مدرک معتبر کاردانی

فرد پس از کسب اطلاعات لازم راجع به مؤسسات ارائه دهنده و قیمت مدرک تحصیلی کاردانی رشته مورد علاقه میتواند اقدام به اخذ مدرک کند همچنین از جمله مزیت هایی که مدرک تحصیلی معتبر کاردانی می تواند برای شما داشته باشد امکان داشتن شرایط شغل مورد علاقه و مناسب شما است، شاید به این موضوع فکر کنید که خیلی از افراد برای داشتن شغلی که در آن تبحر دارند و تحصیل در رشتة مرتبط به شغل خود با توجه به شرایط موجود موفق نیستند و این امری بدیهی است، ولی این یک تصور و باور اشتباه است، شما می توانید در زمینه شغلی خود بصورت فوری در کمترین زمان و با صرف هزینه کم مدرک تحصیلی مرتبط با شغل و مهارت خود را بگیرید، مدرک تحصیلی فوق دیپلم صرفا مجوز شما برای داشتن شغل مورد علاقه نیست بلکه دانش و مهارت شما را در زمینة شغلی تان بالاتر خواهد برد و همین مسئله باعث می شود که کسب و کار خود را بصورت حرفه ای تر گسترش دهید.

تأثیر داشتن مدرک تحصیلی کاردانی در مهاجرت

امروزه در کشور ما خیلی از رقابت های شغلی و تحصیلی برای مهاجرت فراهم است، در بیشتر موارد داشتن مدرک تحصیلی فوق دیپلم و کاردانی می تواند در سرنوشت شما تأثیرگذار باشد، داشتن مدرک تحصیلی معتبر می تواند دانش شما را در حرفه و شغل شما در سطح بین المللی بالا ببرد.

دانشگاه آزاد بعنوان بهترین دانشگاهی شناخته میشود که فروش انواع مدرک دانشگاهی را برعهده دارد، شما میتوانید با بهترین قیمت مدرک تحصیلی کاردانی خود را از این دانشگاه خریداری کنید.

باید در نظر داشت صرف اینکه شما ممکن است چندین سال در زمینه کسب و کار خود موفق باشید کافی نیست و داشتن مدرک تحصیلی و دانشگاهی معتبر مهر تأیید بر تجربه و توانایی شما خواهد بود پس اگر قصد مهاجرت دارید حتماً به دنبال گرفتن مدرک تحصیلی معتبر و مرتبط با فعالیت های شغلی و مهارت های خود باشید.

اگر قصد شما از داشتن مدرک تحصیلی فوق دیپلم گرفتن ویزای دانشجویی در زمینة رشته تحصیلی مورد علاقه تان است حتماً با مشاورین و متخصصین مجرب تحصیلی و تصمیم به مهاجرت، مشورت کنید تا شما را در زمینه رسیدن به اهداف و تصمیمی که دارید به درستی راهنمایی کنند. در نظر داشته باشید در زمینه مهاجرت و داشتن مدرک تحصیلی معتبر ممکن است یک انتخاب اشتباه شما را از اهدافتان دور و زمان و هزینه ی شما را از بین ببرد.

ارتقای شغلی با اخذ مدرک فوری فوق دیپلم

بعد از توافق با مؤسسات بر سر قیمت مدرک تحصیلی کاردانی و اخذ آن، می توانید به فکر ارتقای موقعیت شغلی خود باشید، زیرا در بیشتر اوقات در زندگی روزمره ممکن است شرایط جدیدی به وجود آید یا به ناچار مجبور به تغییر سبک و روش های قبلی در کسب و کار خود شوید و به اجبار شغل و کسب و کار خود را به سطح های بالاتری رشد دهید یا حتی سبک کسب و کار خود را به طور کلی تغییر دهید.

به طور مثال در دو سال اخیر و فراگیری بیماری کرونا بسیاری از کسب و کارهای نوپا یا حتی کسب و کارهای بزرگتر با چالش بزرگی روبرو شدند، همین امر باعث شد که صاحبین مشاغل در تلاش باشند و خود را با تغییرات جدید به سرعت منطبق کنند و ماهیت کسب و کار خود را تغییر دهد.

همین مسئله بسیاری از افراد را به سمتی برد تا با مطالبی که در این زمینه به آنها کمک کند بیشتر آشنا شوند. در چنین شرایطی شاید به اولین چیزی که فکر کنید، گرفتن راهنمایی از دوستان و اشنایان خود در جهت اخذ مدرک فوری فوق دیپلم باشد. ولی آیا گرفتن مشاوره و راهنمایی از افراد مختلف می تواند درست و مؤثر باشد؟ یک راهنمایی اشتباه جدا از اینکه کمک رو به رشدی نخواهد داشت، چقدر می تواند جایگاه فعلی شما را به خطر بیاندازد.

تحصیل در رشته مورد علاقه بدون محدودیت

قیمت مدرک تحصیلی کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مناسب است، همچنین این دانشگاه از تعدد رشته های متنوعی نیز برخوردار است. با توجه به اینکه در اکثر مواقع تحصیل در زمینه علاقه مندی و توانایی افراد مقدور نیست و به رتبه کنکور و شانس انتخاب رشتة موفق بستگی دارد؛ بسیاری از افراد یا از تحصیل منصرف می شوند یا به ناچار در رشته هایی که حتی بخشی از توانایی یا اهداف آنان را شامل نمی شود تحصیل می کنند. همین مسئله باعث سردرگمی در افراد می شود. افرادی که در مشاغل مرتبط با توانایی خود کار می کنند ولی چون مدرک نامرتبط دارند قادر به رشد کردن نیستند و آن دسته از افرادی که در مشاغلی کار می کنند که مغایرت با توانایی ها و علاقه مندی آنان دارد و صرفاً به خاطر مدرک تحصیلی مرتبط جایگاه فعلی خود را دارند، در بیشتر اوقات این دسته از افراد هم قادر به رشد کردن در زمینه فعالیت های خود نخواهند بود.

مدرک فوق دیپلم یا کاردانی چه مزیتی دارد؟

اولین مدرکی که بعد از داشتن دیپلم می توانید به آن فکر کنید و انتخاب آن می تواند شما را در مسیرهای بعدی جلو ببرد مدرک کاردانی یا همان فوق دیپلم است. همچنین در نظر داشته باشید همیشه داشتن مدرک تحصیلی بالاتر لزوماً نشانه موفقیت دریافت فرصت شغلی بهتر نیست. خیلی از موقعیت های شغلی در سازمان ها و شرکت ها نیازمند مدرک تحصیلی پایین تر از لیسانس است. برای بررسی قیمت مدرک تحصیلی کاردانی باید با توجه به مزیت های آن تصمیم گرفت.

اولین مزیت دوره مدرک فوق دیپلم که می توان به آن اشاره کرد، تعیین هدف اولیه برای ادامه تحصیل است. بر اساس آمارهای رسمی منتشر شده متقاضیان و دانشجویان در یک سوم موارد در دوره کاردانی تغییر رشته می دهند که همین امر اهمیت دوره کاردانی یا فوق دیپلم را بالا خواهد برد چرا که این دوره زمینه ساز این مسئله هست که رشته ای که در آن قصد تحصیل دارید آیا شما را به اهداف درستی که مدنظر دارید نزدیک می کند یا خیر؟

دومین مزیت مدرک کاردانی یا فوق دیپلم این است که با داشتن دوره کاردانی به راحتی می توانید سلسله مراتب گرفتن دوره های کارشناسی، ارشد، دکتری و غیره را طی کنید. داشتن مدرک کاردانی و گذراندن واحدهای آن در بیشتر موارد لازمه تکرار مجدد در دوره های بالاتر نیست.

سومین مزیت داشتن دوره ی فوق دیپلم یا کاردانی که موردعلاقه بسیاری از افراد است این است که دوره کاردانی شامل تنوع رشته های تحصیلی بسیاری است و در دانشگاه های بسیاری قابل ارائه است که همین امر باعث می شود که افراد مختلف با گرایش و شرایط متفاوت بتوانند برای داشتن مدرک کاردانی در رشته مرتبط با توانایی و علاقه مندی خود اقدام کنند.

با توجه به موارد ذکر شده، می توان گفت قیمت مدرک تحصیلی کاردانی به صرفه است.

جمع بندی

بطورکلی نردبان ترقی در امور تحصیلی یا شغلی و مهاجرتی پله هایی برای طی کردن دارد که نیاز است آن ها را یکی یکی و با طمأنینه سپری کرد، مدرک کاردانی (فوق دیپلم) نیز یکی از همان پله ها است. هرچند هر معبری، میان بری دارد و خرید مدرک تحصیلی کاردانی، چه بر اساس علاقه و چه بر اساس جبران مافات، یکی از همین میان برها است. پیمودن این پله ها نیز مستلزم کسب اطلاع از بهترین مؤسسة سازگار، قیمت مدرک تحصیلی کاردانی، رشتة مورد علاقه و همچنین دانشگاه مدنظر است. در کل برای اشخاصی که بنا به هر دلیلی از ادامه ی تحصیل در مقطع کاردانی بازمانده اند یا به دنبال اخذ مدرک تحصیلی در رشتة مورد علاقه شان هستند، توصیه می شود که حتماً مدرک تحصیلی کاردانی را بخرند و از مزایای آن بهره مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید